خرید کادو

چگونه تشکر کنیم

آیا در زندگی خود افرادی دارید که همیشه در کنار شما هستند، مهم نیست که چه باشد؟ شما همیشه می توانید روی آنها حساب کنید و آنها به سادگی غیر قابل تعویض هستند. وقتی از آنها می‌پرسید چگونه می‌توانید از آنها تشکر کنید، آنها همیشه می‌گویند: «نه نه، نه لازم است متشکرم، خوشحالم که کمک می‌کنم!» و حق با آنهاست. لازم نیست، اما می تواند خوب باشد که آنها را با یک هدیه اصلی و متفکر غافلگیر کنید تا از شما تشکر کنید برای تمام کارهایی که برای شما انجام می دهند و برای شما معنی دارند.

چرا هدیه دادن سرگرم کننده است

تحقیقات نشان می دهد که مردم واقعا از هدیه دادن لذت می برند. این راهی است که به اطرافیان خود نشان دهید که آنها را دوست دارید یا به آنها اهمیت می دهید. هدیه دادن باعث تقویت پیوند ما با دیگران نیز می شود. آیا می‌دانستید که وقتی به کسی هدیه می‌دهیم، مغز ما واقعاً واکنش نشان می‌دهد؟ مراکز پاداش را در مغز شما فعال می کند، به همین دلیل است که هم دریافت و هم دادن هدیه برای شما شادی می آورد.

هدایای اصلی

چگونه می توانید به روشی اصلی تشکر کنید؟ می‌توانید یک هدیه عمومی به آنها هدیه دهید، مانند یک جعبه شکلات یا گل از هر جایی، یا می‌توانید به دنبال چیز کمی شخصی‌تر بروید، مثلاً یک پیام شخصی یا عکس شما دو نفر.

ما بهترین هدایای تشکر را برای شما در زیر فهرست کرده ایم.

 

 

هدایایی که همیشه کار می کنند

برخی از هدایا همیشه کار می کنند، مانند یک عطر، یک کارت یا یک جعبه شکلات خوشمزه. اما در مورد یک لیوان شخصی یا یک شیشه شیرینی شخصی چطور؟ هدایای شخصی فراتر از هدایایی هستند. آن‌ها نشان می‌دهند که تلاش‌هایی انجام شده است، و رنگ نهایی خاصی به آن اضافه می‌شود. هدایایی که می توانند با عکس یا متن دلخواه شما شخصی سازی شوند:

از مادرت تشکر کن

این احتمال وجود دارد که بخواهید از مادرتان برای هر کاری که برای شما انجام می دهد تشکر کنید. آیا او همیشه شانه ای برای گریه کردن ارائه می دهد؟ مشاوره خوبی بده؟ هرگز نمی گوید “من به شما گفتم”، حتی اگر او همیشه درست می گوید؟ آیا او همیشه برای نگهداری از بچه ها در دسترس است؟ به هر دلیلی، اکثر مردم مادر خود را یکی از مهم ترین افراد روی کره زمین می دانند. ما همه چیزهایی را داریم که باید از او تشکر کنیم، زیرا ما هدایای عالی زیادی داریم، به خصوص برای مادران! بهترین هدیه برای تشکر از مادرتان:

تشکر کردن از همسایه(ها)

همه به همسایگان خوب نیاز دارند. همسایگان خوب ارزش طلا را دارند، نه فقط به این دلیل که همسایگی با افراد دوستانه خوب است، بلکه به این دلیل که می توانید در مواقع لزوم به یکدیگر کمک کنید. شاید بخواهید از همسایه خود برای غذا دادن به گربه و آبیاری گیاه در هنگام رفتن یا برای خرید خود در هنگام بیماری تشکر کنید. برخی از همسایه‌ها حتی برای یکدیگر نان پخت می‌کنند یا برای کمک به یکدیگر وعده‌های غذایی خود را تقسیم می‌کنند. هدایای اصلی که با آن از همسایه یا همسایگان خود تشکر کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *