دسته‌بندی نشده

ماگ های سرامیکی سفارشی سازی شده چگونه تولید میشوند؟

ماگ جادویی دسته قلب سه بعدی با عکس دلخواه - ماگ حرارتی

ماگ های سرامیکی سفارشی سازی شده چگونه تولید میشوند؟

اگر می‌خواهید یک لیوان شخصی سفارش دهید و نمی‌دانید چگونه ساخته شده‌اند، به جای درستی آمده‌اید!
چگونه آن را ایجاد می کنیم: لیوان شخصی شما

مرحله 1: طراحی لیوان خود را در ویرایشگر آنلاین ما

شخصی سازی لیوان خود آسان است. به سادگی نوع لیوان مورد نظر خود را انتخاب کنید، مانند لیوان سفید، لیوان سبز، لیوان صورتی، لیوان لعابی یا لیوان جادویی. هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید، طرحی را در ویرایشگر آنلاین ما انتخاب کنید و عکس(های) انتخابی خود را اضافه کنید. اگر چندین عکس دارید که می‌خواهید از آنها استفاده کنید، حتی می‌توانید یک کولاژ ایجاد کنید و عکس‌ها را همانطور که می‌خواهید قرار دهید. همچنین می توانید نام یا متن دلخواه خود را اضافه کنید. با استفاده از ابزارهای ما، می توانید عکس ها را ویرایش کنید تا سیاه و سفید یا قهوه ای شوند، اندازه را تنظیم کنید یا آن را بچرخانید.

آیا می دانستید که ما طرح های سرگرم کننده و آماده زیادی را برای شما در دسترس داریم؟ یکی را انتخاب کنید و عکس یا متن خود را اضافه کنید.
عکس خود را در ویرایشگر آنلاین ما آپلود کنید

ست دو تایی ماگ طرح قلب با اسم دلخواه

ست دو تایی ماگ طرح قلب با اسم دلخواه

مرحله 2: چاپ طرح

هنگامی که طرح خود را کامل کردید و سفارش خود را ثبت کردید، سفارش به بخش تولید ما ارسال می شود. طرح شما به صورت آینه ای چاپ شده است تا به درستی روی لیوان ظاهر شود. ما از چاپگرهایی استفاده می کنیم که جوهر ویژه و با کیفیتی را چاپ می کنند تا طرح شما را به صورت تمام رنگی و با روکش براق چاپ کنند. به هر طرح یک بارکد منحصربفرد داده می شود تا ببینیم کدام طرح متعلق به کدام سفارش است. وقتی طرح شما چاپ شد، آن را به اندازه برش می دهیم.

 

مرحله 3: لیوان خود را بپیچید و در فر لیوان ما قرار دهید

هنگامی که طرح شما چاپ شد و به اندازه برش داده شد، آن را با دست به لیوان شما وصل می کنیم که به آن “پیچ بندی” می گوییم. ما این کار را با دست انجام می دهیم، اما ابزارهای عالی برای کمک به ما در انجام این کار داریم. لیوان را در یک جا لیوان مخصوص قرار می دهیم و طرح چاپ شده را دور آن می پیچیم و گیره دور آن را محکم می بندیم. ما با گیره کار می کنیم تا مطمئن شویم طرح شما مستقیم و یکنواخت چاپ می شود. اگر فاصله ای بین طرح شما و لیوان باقی بماند، طرح روی لیوان به درستی چاپ نمی شود.

هنگامی که لیوان کاملاً بسته شد و محکم بسته شد، روی قفسه لیوان و داخل فر لیوان ما می رود. قفسه های لیوان ما می توانند تا 150 لیوان را همزمان در خود جای دهند. در حالی که لیوان در فر است، جوهر چاپ شده طرح را در حدود 10 دقیقه جذب می کند.

آیا می‌دانستید که ما لیوان‌های جادویی خود را دقیقاً به همین روش می‌سازیم، اما این لیوان‌ها یک پوشش اضافی و ویژه دارند؟ روکش ویژه به لیوان های جادویی ظاهر سیاه خود را می دهد و با ریختن مایع داغ در آن ناپدید می شود و طرح زیر را آشکار می کند.

لیوان شما داخل فر لیوان می رود

مرحله 4: لیوان خود را بررسی کنید

پس از پخت لیوان شما، می توان آن را از فر لیوان ما خارج کرد. می گذاریم خنک شود و گیره را جدا می کنیم. سپس لیوان را به طور کامل بررسی می کنیم تا ببینیم آیا طرح با طرحی که آنلاین ایجاد کرده اید مطابقت دارد یا خیر. هر لیوان هنوز بارکد منحصر به فرد خود را دارد که به ما امکان می دهد لیوان مناسب را برای مشتری مناسب ارسال کنیم. پس از تایید، لیوان به بخش بسته بندی منتقل می شود.
ما یک بررسی کیفیت انجام می دهیم

مرحله 5: لیوان خود را ارسال کنید

وقت آن است که لیوان خود را برای حمل و نقل بسته بندی کنید. یک جعبه لیوان مخصوص را تا می کنیم و لیوان شما را به خوبی داخل آن قرار می دهیم. ما یک مقوا را به اطراف لیوان اضافه می کنیم تا از حرکت آن در حین حمل و نقل جلوگیری کنیم و در صورت لزوم برای محافظت بیشتر، پوشش حباب دار اضافه می کنیم.

اگر چیزی بیش از لیوان سفارش داده اید، لیوان به بخش بسته بندی ما روی تسمه نقاله ما می رود تا منتظر سایر هدایایی باشد که شما سفارش داده اید. سیستم کامپیوتری ما به ما کمک می کند تا تمام هدایای سفارش داده شده را برای هر مشتری جمع آوری کنیم. ما یک بررسی اضافی انجام می دهیم تا مطمئن شویم همه چیز داریم و همه هدایا مطابق با استانداردهای کیفیت ما هستند. اگر چنین است، ما هر هدیه را با دقت بسته بندی می کنیم و بسته را روی تسمه نقاله خود به بخش حمل و نقل می گذاریم، جایی که توسط نمایندگان حمل و نقل ما جمع آوری می شود و در اسرع وقت به شما یا گیرنده انتخابی تحویل می شود.

لیوان سایز بزرگ داخل رنگی با چاپ عکس و متن دلخواه

175,000 تومان

خودت ماگ خودتو طراحی کن

110,000 تومان

زیرلیوانی با طرح دلخواه

38,000 تومان

عشق همیشه برنده است، ماگ ولنتاین با اسم های دلخواه

110,000 تومان

فنجان قهوه با عکس و متن دلخواه

145,000 تومان

لیوان استیل با عکس دلخواه – لیوان مسافرتی با طرح دلخواه

170,000 تومان

لیوان چوبی قهوه، آب، چای با حکاکی اسم دلخواه – فنجان صبحانه رستوران آشپزخانه لوازم آشامیدنی خانه، فنجان با پا

160,000 تومان
فروخته شده:0
باقی مانده:10

ماگ “تو چنان‌ در‌ قلب‌ من‌ رفته‌ که‌ جان‌ در بدنی”

110,000 تومان

ماگ اینستاگرام با قابلیت سفارشی سازی عکس و متن

110,000 تومان

ماگ با 3 عکس سفارشی شما با زمینه شطرنجی قرمز

110,000 تومان

ماگ با طرح دلخواه شما با دو عکس داخل طرح قلب بسیار زیبا

110,000 تومان

ماگ با عکس دلخواه شما طرح خانوادگی

110,000 تومان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *