دسته‌بندی نشده

روز ولنتاین و خرید کادو ولنتاین

برای بسیاری از زوج ها، روز ولنتاین زمان بحرانی است. تحقیقات نشان داده است که احتمال پایان یافتن روابط عاشقانه در 14 فوریه یا حوالی آن در مقایسه با هر زمان دیگری از سال بیشتر است. شاید به همین دلیل باشد که انتظار می رود در چند روز آینده تقریباً یک میلیارد پوند در بریتانیا برای کرایه سنتی کارت، شکلات و جواهرات هزینه میشود. بسیاری از این اقلام به عنوان نشانه‌های محبت واقعی یا برای افرادی که از نظر اقتصادی بیشتر فکر می‌کنند، به عنوان مدرکی مبنی بر سرمایه‌گذاری آنها در رابطه خریداری می‌شوند. اما این واقعیت که تاریخ تا این حد تجاری شده است نیز می تواند یک انحراف واقعی باشد. زیرا در حالی که برخی روز ولنتاین را یک روز گرامی و عاشقانه می دانند، برای برخی دیگر، 14 فوریه احساس نفرت و انزجار را القا می کند. و اگر تصمیم گرفتید در جشن سالانه شرکت کنید، تصمیم گیری در مورد هدیه مناسب روز ولنتاین می تواند گیج کننده باشد. جعبه شکلات به چه معناست؟ چند گل رز لازم است تا واقعاً سطح مناسب از خودگذشتگی را منعکس کند؟ مردم به جای اینکه احساس کنند می‌خواهند چیزی دوست‌داشتنی برای شخصی که دوستش دارند بخرند، ممکن است احساس کنند که مجبورند صرفاً خرج کنند، این سنگینی سنت و انتظار است.

Nr6W2YcVvepZGyDaShd8wU

برای بسیاری، به‌ویژه مردان، طبق تحقیقات، یک مکانیسم مقابله‌ای بعدی، سبک خرید است که برچسب «بگیر و برو» نامیده میشود. این زمانی است که شخصی وارد یک فروشگاه می شود، چیزی را برمی دارد و در کمتر از 30 ثانیه شخص آماده پرداخت هزینه است.

در همین حال، ادعا شده است که زنان نسبت به آنچه که باید به عنوان هدیه ولنتاین دریافت کنند، به خصوص در دهه 20 سالگی انتظارات بیشتری دارند. برخی که در یک رابطه نسبتاً طولانی مدت بودند، انتظار داشتند که سطح تجملات سال به سال افزایش یابد. و برای برخی زنان  غیرمعمول نیست که برنامه‌ریزی و خلق یک روز عالی را وظیفه مرد بدانند. برای بسیاری، این کمال تنها زمانی حاصل می شود که با بوی یک دوجین گل رز قرمز همراه باشد. گل ها در روز ولنتاین پول بزرگی هستند و در سال 2019، 261 میلیون پوند برای دسته گل در بریتانیا خرج شد. اما تحقیقات نشان می‌دهد که شانس دریافت دسته‌ای از شکوفه‌ها به نحوه نگاه طرف مقابل به وضعیت رابطه بستگی دارد. اگر متوجه شوید که نیازهای شخصی شما، مانند احساس دوست داشتن، برآورده شده است، ظاهراً احتمال خرید گل بیشتر است. اگر شدیداً به کسی علاقه دارید، احتمالاً در ترکیب با طیف وسیعی از هدایای دیگر گل می دهید. کسانی که می گفتند از رابطه عاشقانه خود “راضی” هستند کمترین تمایل به خرید گل برای شریک زندگی خود را داشتند. نمیشه برام عشق خرید بنابراین، برای کاهش فشار، همیشه ارزش آن را دارد که یک رویکرد شخصی تر و ساده تر را در نظر بگیرید – چیزی که مورد محبت شما واقعاً قدردانی می کند و از آن لذت می برد. به عنوان مثال، اسراف همیشه قدردانی نمی شود، زیرا دادن کالاهای مارک دار اغلب به عنوان یک هدیه تجاری به جای پیام عشق دریافت می شود. اگر تصمیم گرفتید با کارت هدیه ایمن بازی کنید، به سراغ یک رویکرد گسترده بروید. تحقیقات نشان می دهد که توکن های یک فروشگاه یا محصول خاص کمتر مورد توجه قرار می گیرند و اغلب بلااستفاده می شوند. اما البته ابراز عشق و محبت اصلاً نیازی به خرج کردن ندارد. یک نظرسنجی از 3000 زوج نشان داد کسانی که بیشترین هزینه را برای حلقه های نامزدی و عروسی می کردند، زودتر از همه جدا می شدند. یک رویکرد جایگزین، پذیرفتن تحقیقاتی است که نشان می‌دهد خوشبختی واقعی از گذراندن وقت با افرادی که دوستشان دارید و به اشتراک گذاشتن تجربیات با هم حاصل می‌شود. بنابراین شاید بهترین گزینه برای روز ولنتاین این است که صرف هزینه برای هدایای گران قیمت را فراموش کنید و در عوض به نحوه گذراندن وقت خود به عنوان یک زوج فکر کنید. سعی کنید کاری انجام دهید که خاطره ای خوش ایجاد کند.

 

تیم دکورلوکس ایران با ارائه صدها نوع کادو سفارشی سازی شده همیشه اماده کمک به شما در پروسه خرید کادو میباشد

کادو های سفارشی

ماگ جادویی با عکس دلخواه – ماگ حرارتی

140,000 تومان

فنجان قهوه با عکس و متن دلخواه

145,000 تومان

ساعت چوبی شخصی شده با عکس، ساعت رومیزی حکاکی شده با متن سفارشی، ساعت شخصی برای دکور اتاق، هدایای سفارشی برای عروسی، سالگرد، تولد، روز مادر، روز پدر

180,000 تومان

ست دو تایی ماگ طرح لاو با اسم دلخواه

200,000 تومان

اردوخوری چوبی با حکاکی متن، ست 3 تکه اردوخوری چوبی، بشقاب های دسر، بشقاب های مهمانی، سینی های آشپزخانه برای سرو شیرینی و تنقلات، سینی های سرو چوبی

190,000 تومان

خودت ماگ خودتو طراحی کن

110,000 تومان

طراحی تیشرت مردانه بصورت آنلاین با عکس و متن دلخواه

175,000 تومان

گردنبند با حکاکی عکس دلخواه، گردنبند سفارشی، گردنبند حکاکی شده برای هدیه سالگرد ازدواج، ولنتاین

150,000 تومان

جاکلید چرمی شخصی سازی شده، کادو ولنتاین، کادو تولد، کادو سالگرد ازدواج

150,000 تومان

خودکار فلزی با حکاکی متن دلخواه – خودکار سفارشی – قلم‌های چاپی نام ،  چاپ شده با لوگو یا پیام شما

110,000 تومان

ساعت دیواری با عکس دلخواه، ساعت دیواری شخصی برای دکور اتاق، هدایای سفارشی برای عروسی، سالگرد، تولد، روز مادر، روز پدر

220,000 تومان

باکس پول هدیه عروسی-کارت عروسی

125,000 تومان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *