خرید کادو

ایده های کادو برای بهترین دوست

بهترین هدیه برای بهترین دوست

هیچ کس شبیه بهترین دوست شما نیست! او همیشه در کنار شماست وقتی به او نیاز دارید. او صادق و مهربان است شما با هم خیلی خوش می گذرانید و بهترین ماجراجویی ها را داشته اید. اگر می‌خواهید الهام‌بخشی برای انتخاب بهترین دوست خود داشته باشید، پس به این پست نگاهی بیندازید!

از یک لیوان خوب و یک غذای خوشمزه با هم لذت ببرید

اگر عاشق لذت بردن از یک لیوان نوشیدنی خوب و تنقلات با هم هستید، دوست خود را با لیوان‌های شخصی‌شده با نام او شگفت‌زده کنید! می توانید از لیوان های سفید یا لیوان های جادویی انتخاب کنید. اگر او یک ظرف چوبی پذیرایی خوب دوست داشته باشد، یک ظرف پذیرایی چوبی زیبا را که می تواند به عنوان تخته خردکن نیز عمل کند. نام او را حک کنید تا واقعاً شخصی باشد. اگر می خواهید یک جاکلید چرمی با عکس دلخواه خوب اضافه کنید.

یک فنجان خوب و شیرین

اگر ترجیح می‌دهید یک فنجان چای یا قهوه خوب را با هم بنوشید، او را با لیوان چای یا قهوه بسیار شخصی‌شده‌اش و یک شکلات یا شیشه شیرینی‌های خودش غافلگیر کنید.

همه این هدایا را می توان با یک عکس سرگرم کننده از شما دو نفر شخصی سازی کرد و آنها را واقعا منحصر به فرد و شخصی کرد.

عکس های مورد علاقه خود را بیرون بیاورید

اگر برای همیشه با هم دوست بوده اید، مجموعه ای عالی از عکس های لحظات مورد علاقه خود را با هم خواهید داشت. یک کار سرگرم کننده با آنها انجام دهید! آنها را روی یک لیوان یا روی مجموعه‌ای از عکس‌های قدیمی چاپ کنید تا یک کلاژ جالب ایجاد کنید. اگر عکس های کافی برای پر کردن یک آلبوم دارید، یک آلبوم دوست داشتنی پر از تمام بهترین لحظات با هم بودنتان را به او بدهید. اگر یک عکس خاص دارید که دوستش دارید، آن را برای ساعت ها سرگرم کننده روی یک پازل چاپ کنید.

هدایای عالی تر

اگر هنوز کاملاً مطمئن نیستید که برای بهترین دوست خود چه چیزی بگیرید، وحشت نکنید! در مورد یکی از هدایای دوست داشتنی زیر چطور؟ یک کتانی هدیه مناسبی برای یک دوست دوستدار محیط زیست به همراه یک بطری آب شخصی سازی شده است تا بتواند از بطری های پلاستیکی اجتناب کند. بطری آب حتی نوشیدنی ها را تا 24 ساعت خنک و تا 12 ساعت گرم نگه می دارد.

اگر می خواهید به زودی دور هم جمع شوید، یک لیوان چای یا قهوه حکاکی شده به او بدهید. اگر دوست دارد در آشپزخانه وقت بگذراند و خوراکی های خوشمزه بخورد، پیش بند خودش را به او بدهید. اگر می‌خواهید هر بار که خانه را ترک می‌کند به یاد شما بیفتد، به دنبال یک حلقه کلید جذاب با عکس شما دو نفر باشید.

اگر دوست دارید با هم سفر کنید، یک دفتر خاطرات سرگرم کننده به او بدهید، یا اگر زیاد سرد شد، او را یک پتوی پشمی غافلگیر کنید. او نان تست و گرم خواهد بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *