خرید کادو

ایده های کادو بازنشستگی

کادو بازنشستگی
ایده های کادو بازنشستگی

بازنشستگی از پس چندین دهه کار در یک حرفه برای بسیاری از کارمندان احساس تلخی به ارمغان می آورد. آنها سال ها را در یک روال خاص سپری کرده اند و وظایف خاصی را انجام داده اند. ناگهان، آنها دیگر این کار را نخواهند کرد! برخی مشتاقانه منتظر بازنشستگی خود هستند و برخی دیگر ممکن است در مورد آنچه در آینده خواهد آمد احساس نگرانی کنند. در هر صورت، آنها مستحق دریافت پاداش و تجلیل برای ساعات و روزهای بی شماری که در کارشان سپری کرده اند، به علاوه رسیدن به هدف خود یعنی بازنشستگی را دارند. این یک دستاورد شگفت انگیز است!

چه همکار، عضو خانواده، همسر یا دوست صمیمی شما باشند، آنها سزاوار یک هدیه شخصی منحصر به فرد برای جشن گرفتن قرارداد جدید خود هستند. هدایای شخصی سازی شده فقط همین چیزها و یادبودهایی هستند که ارزش و معنای شخصی دارند. گیرنده فقط با نگاه کردن به آنها می تواند بگوید که دوستش دارد. آنها به خاطر خواهند آورد که چه کسی آن را به آنها داده است و چه معنایی پشت آن بوده است، همه به این دلیل که فقط برای آنها شخصی سازی شده اند.

از آنجایی که هدایای زیادی وجود دارد که می توانید به فردی که در حال بازنشستگی است بدهید، ما این دسته از ایده های هدیه را با دقت ایجاد کرده ایم. ما می دانیم که شما هدیه ای عالی را پیدا خواهید کرد!

هدایای بازنشستگی برای همکارتان

رابطه شما با همکارتان رابطه جالبی است، درست است؟ احتمالاً بیش از آنچه انتظار داشتید ساعت‌ها را با هم سپری کرده‌اید، پروژه‌ها را مرور می‌کنید، ضرب‌الاجل‌ها را می‌بینید و در جلسات می‌نشینید. یا، شاید شما زیاد با این همکار خاص کار نکردید. در اینجا برخی از هدایای بازنشستگی مورد علاقه ما برای همکار شما وجود دارد!

هدایای بازنشستگی برای همکار

یک دسته گل تازه: اگر با همکار بازنشسته خود زیاد نزدیک نیستید، یک دسته گل ساده از گل های تازه برای دوران بازنشستگی آنها عالی خواهد بود. گل ها  پیام های مثبت را منتقل می کنند . یک دسته گل زیبا برای همکار خود درست کنید. می توانید آن را بردارید و خودتان به همکارتان بدهید یا از گلفروش بخواهید آن را تحویل دهد. مطمئن شوید که ترکیبی از رنگ ها و سبزه وجود دارد!
یک گلدان بازنشستگی برای گیاهشان: به احتمال زیاد آنها یک یا دو گیاه در اطراف میز خود داشته باشند، پس چرا برای آنها گلدانی تهیه نکنید تا به خانه ببرند؟ این یک راه شیرین برای آنها خواهد بود تا تمام خاطرات عالی خود را از محل کار به خانه خود بیاورند. چه آن را کنار پنجره قرار دهند یا روی میز ناهارخوری خود، به عنوان یک خاطره منحصر به فرد از تمام روزهای کاری آنها خواهد بود.
تندیس: یکی از هدایای بازنشستگی شخصی مورد علاقه ما شامل یادگاری های اکریلیک ما است! آنها می توانند آنها را در قفسه های کتاب قرار دهند، از آنها به عنوان شب خواب استفاده کنند یا آنها را برای نگهداری در کابینت چینی قرار دهند. شما و همکارانتان می‌توانید سرمایه‌تان را جمع کنید و یک یادگاری بزرگ با نام  یا عکس همکار بازنشسته‌تان، سال‌های کار در آنجا و تاریخ بازنشستگی شخصی‌سازی کنید! یک عبارت سرگرم کننده را فراموش نکنید که در یادگاری حک شده است. اگر به نظر می‌رسد که شما و همکارانتان نمی‌توانید از عبارت درست استفاده کنید، گزینه‌های مختلفی در دسترس داریم!

هدایای بازنشستگی برای والدین شما

در بزرگ شدن، احتمالاً به یاد می آورید که مادر و پدر به سر کار می روند. با یونیفورم و قهوه در دست، شاید هر روز صبح قبل از سوار شدن به اتوبوس شما را در مدرسه پیاده کرده اند یا ناهار شما را درست کرده اند. وقتی زمان بازنشستگی آنها فرا می‌رسد، این فرصت را به آنها می‌دهید که از شما برای تمام فداکاری‌ها و تلاش‌هایشان تشکر کنید! این احتمال وجود دارد که تعهد آنها به کار به شما کمک کند تا مدرسه را بگذرانید، خانه بخرید یا ماشین بگیرید.  بنابراین مهم است که چیزی برای بزرگداشت آن به آنها بدهید! در اینجا تعدادی از هدایای مورد علاقه ما برای دادن به والدین خود در دوران بازنشستگی آورده شده است.

هدایای بازنشستگی برای والدین

شام در جای لوکس: به والدین خود یک شب لوکس با یک کارت هدیه برای شام در یک جای لوکس محلی بدهید! اگر برنامه‌های کاری طولانی و شلوغ کار می‌کردند، این احتمال وجود دارد که نتوانند در طول سال‌های کاری خود غذای خوبی را میل کنند. آن‌ها این شانس را دارند که با هم در غذاخوری مجلل، مملو از نورپردازی ملایم، جاز نرم و کوکتل‌های درجه یک، ناهار بخورند. ایده آل برای والدین سخت کوش شما!

یک تی شرت خنده دار دوران بازنشستگی: اگر والدین شما نیز پدربزرگ و مادربزرگ هستند، پس چرا برای آنها یک تی شرت خنده دار بازنشستگی که در مورد نوه های آنها نیز باشد تهیه نکنید؟ مجموعه وسیعی از تی‌شرت‌های بازنشستگی ما برای والدین شما مناسب است تا در خانه بپوشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *